YÜKLENİYOR...

PHI Corporate LMS’i neden tercih etmelisiniz?

PHI Corporate LMS’i neden tercih etmelisiniz?

Öncelikle bu tip sistemler çok gelişmiş bir alt yapıya sahip sistemlerdir. Bu tip sistemler, arka tarafta ne kadar çok kodlama olursa olsun, müşteri panelinde ancak ve ancak çok basit bir kullanıma sahiplerse kullanılabilirler.

Phi Corporate LMS in en önemli özelliklerinden biri çok basit bir kullanımı olması ve bu basit ara yüze rağmen birçok fonksiyonu bir arada barındırmasıdır. Sistem tüm seviyedeki çalışanların rahatlıkla kullanabilmesi için özenle tasarlanmıştır. Phi Corporate LMS bilgisayarlar, mobil cihazlar ve tabletlerde aynı kalitede kullanılabilir. Sistemin çoklu dil desteği sunar. Bulut- Saas (Software as a service) yapısı olması kullanıcılar için çok büyük avantajlar sağlar. Sistemi kesinlikle kendi sunucularınıza kurmanız gerekmez. Yüklü kurulum ücretleri ve bakım masrafları yoktur. Kaydol ve kullan modeli ile sadece eğitim içeriklerinize konsantre olmanız yeterli.

PHI Corporate LMS çok üst düzey raporlar sunan bir sistemdir. Ekibin gelişimi ile ilgili bir bakışta tüm verilerin alınabiliyor olması işinizi geliştirebilmeniz ciddi fırsatlar sunar.

Yeni işe girenler için bir eğitim planı mutlaka vardır. Artık bu planı uygulamak için eğitim tarihlerini beklemenize hiç gerek yok. Her yeni işe giren aynı prosedürden geçecek. Kurum kültürü eğitimi alacak, Oryantasyon sürecinden geçecek, daha sonra ister finans departmanında olsun ister pazarlama departmanında veya satış departmanında olsun kendi alanında özelleşmiş eğitimler ile eğitimine devam edecek ve sürecini tamamlayacak. LMS sayesinde tüm eğitim süreçlerini çok daha hızlı, kaliteli ve standardize edilmiş bir şekilde yapılabilecek. Bu da firmanıza zaman, kalite ve tasarruf olarak yansıyacak hem servis kalitenizi arttıracak hem de maliyetleriniz düşecek.


İletişim