YÜKLENİYOR...

LMS ile Akıllı Tahta Uygulması

LMS ile Akıllı Tahta Uygulması

PHI Corporate LMS son yaptığı geliştirme ile artık online dokümanlar üstüne dilediğiniz gibi yazı yazabilmenizi sağlıyor. İster bilgisayarınızda çalışın ister tablet veya mobil cihazlardan çalışın, artık dokümanlar üstüne istediğiniz gibi notlar alabiliyorsunuz.

Canlı dersler esnasında daha önce yüklemiş olduğunuz eğitim içeriklerini akıllı tahta özelliği içinde görüntüleyip konu anlatım dokümanlarınız üstünde dilediğiniz gibi notlar alabilir yazılar yazabilirsiniz. Dokümanlar üstünde yazdığınız tüm içerikler otomatik olarak kayıt olacaktır. Yazıları “göster” “sakla” özellikleri ile istediğiniz zaman aktif veya pasif edebilirsiniz.

Ders ve konu anlatımlarınız sırasında önemli noktaları vurgulamak için yazıların altını çizebilir, problem çözümlerini ekranınıza yazarak yapabilir ve tüm yaptığınız işlemleri kaydedebilirsiniz. Bir LMS siteminin akıllı tahta özelliği kazanması eğitim sürecinde tüm anlatımlarınızı çok rahat yapabilmenizi, yazılı olarak anlattıklarınızın tekrar ulaşılabilir olmasını sağlayacaktır.


İletişim