YÜKLENİYOR...

LMS Nedir? Ne işe yarar?

LMS Nedir? Ne işe yarar?

LMS tam açılımıyla Learning Management System yani Öğrenme Yönetim Sistemidir. LMS ister eğitim sektöründe olsun ister kurumsalda veya kamuda olsun tüm sektörlerde eğitim sürecini bir düzene oturtan, hız kazandıran, verimliliği ve kaliteyi arttıran dijital bir sistemdir. Genel olarak sınıfınızdaki veya eğitiminizdeki katılımcılara çevrimiçi dersler ve eğitim dokümanları sunmanıza yarar.

Bir LMS sisteminde dilediğiniz gibi sınıflar ve eğitim grupları oluşturabilir, bu grupları eğitmek için sınırsız sayıda eğitim içerikleri oluşturabilirsiniz.

Eğitimleri dilerseniz uzaktan, online eğitim şeklinde sınıflara ve eğitim gruplarına tanımlayabilir dilerseniz de canlı eğitimler olarak eğitimcinin konuyu anlatacağı şekilde yapabilirsiniz.

Eğitim sonrasında öğrencilerin veya katılımcıların yetkinliklerini ölçmek için online sınavlar yapabilir, çalışma dokümanları ve ödevler verebilirsiniz.

Finalde tüm öğrenciler ve katılımcılar ile ilgili en detaylı raporları alıp, eğitimi alan tüm kişileri değerlendirme kriterlerinize göre sınıflayabilir, puanlama ve not verme işlemi yapabilirsiniz.

PHI Corporate LMS birçok konuda hem yurt içi hem de yurt dışı rakiplerinden ayrılır. PHI Corporate LMS’in asıl işi diğer LMS sistemlerinde final olarak alınan raporlamalar ve puanlama işleminden sonra başlar.

YAPAY ZEKA: AILA (Artificially Intelligent Learning Assistant)

PHI Corporate LMS kişileri eğitmek ile kalmaz. Sistem kişilerin tüm süreçlerini tek tek takip eder, aldıkları eğitimleri eğitimlerden sonra geçirdikleri test ve ödev süreçlerini, tek tek sorulara verdikleri cevapları, yanlış yaptıkları sorulara hangi aşamadan sonra doğru cevap vermeye başladıkları gibi birçok veriyi değerlendirerek kişileri ayrı ayrı tanır ve kişiye özel çalışma programları ve kişiye özel testler oluşturur.

Bizler sistemi tasarlarken bir LMS’den çok daha fazlasını hayal ettik. PHI Corporate LMS beklentilerinizden çok daha fazlasını karşılayacak.


İletişim